Milí studenti, děkujeme
Děkujeme vám všem, že jste s námi prožili letošní školní rok. Byl plný výzev, společných projektů a skvělých momentů, které bychom bez vás nezažili. Každý z vás do života naší školy přinesl něco jedinečného, svou vlastní energii a osobitost, a my jsme nesmírně rádi, že vás tu máme.
Teď už je ale čas odložit všechny studijní povinnosti. Čekají vás týdny plné zaslouženého odpočinku, čisté hlavy a pravé prázdninové pohody. Využijte léto naplno, načerpejte inspiraci, naberte síly na náš další společný rok a jak se říká ve Švédsku: Trevlig sommar!